Inovácie Genesis v akcii! Len dnes!

2024. February 16., Friday

Inovácie Genesis v akcii! Len dnes!

Viac ako polovica pôd v našej krajine je kyslá a chudobná na horčík! Na kyslých pôdach sa zhoršuje príjem a zhromažďovanie živín, hospodárenie s vodou a je ťažšia aj kultivovateľnosť.

Jediným riešením je GreenMax!

GreenMax na rozdiel od karbamidu a dusičnanu amónneho pôdu nekyslí, ale naopak zvyšuje pH kyslej pôdy. Poskytuje tiež doplnenie vysokého množstva vysokokvalitného vápnika a horčíka v jednom kroku! To zaručuje vyššie výnosy a lepšie využitie živín! GreenMax obsahuje 550 kg pôdneho zlepšovadla na tonu, 116 kg účinnej látky oxidu horečnatého.

Bez síry nedochádza k tvorbe bielkovín a k intenzívnemu rastu! Rastliny potrebujú na 12-16 kg dusíka 1 kg síry. V oblastiach s nedostatkom síry ponúka Pétisó+S 24-12 s obsahom dusíka a síry jedinečnú príležitosť na zvýšenie úrody, dosiahnutie vyššieho obsahu bielkovín, lepku a lepších pekárskych hodnôt.

Green Max a Pétisó+S 24-12 sa vyrábajú z kvalitných, vysoko využiteľných, ťažených prírodných surovín, z dolomitu a z anhydridu, nie z vedľajších produktov, odpadu alebo vysoko kyslej kyseliny sírovej!

Zvoľte si naše prémiové inovácie Genesis! Za akciové ceny, len dnes!