Zahraničné dcérske spoločnosti a zástupcovia

Kontakt na Nitrogénművek Zrt.
Adresa
8105 Pétfürdő, Hősök Str. 14.
Ungarn
E-Mailnrt@nitrogen.hu
Telefón+36 88 620-100
Fax+36 88 620-102
Webová stránkawww.nitrogen.hu

 

Kontakt na Bige Holding Kft.
Adresa
5007 Szolnok, Tószegi Str. 51., Pf. 1
Ungarn
E-Mailtitkarsag@bigeholdingkft.hu
Telefón+36 56 505-800
Fax+36 56 505-806
Webová stránkawww.bigeholding.hu
 
Kontakt na Péti Nitrokomplex Kft.
Adresa
8105 Pétfürdő, Hősök Platz 14., Pf: 411
Ungarn
E-Mailinfo@nitrokomplex.hu
Telefón+36 88 478-755+36 88 588-890+36 88 588-891
Fax+36 88 478-755
Webová stránkawww.nitrokomplex.hu

 

Kontakt na Nádudvari Agrokémiai Kft.
Adresa
4181 Nádudvar, Kabai Str 60. Pf.:26.
Ungarn
E-Mailnakft@nakft.axelero.net
Telefón+36 54 480 412
Fax+36 54 481 160
Webová stránkawww.nakft.hu
 
 
Kontakt na NZrt-Trade Kft.
Adresa
4400 Nyíregyháza, Kórház Str. 1/A
Ungarn
E-Mailbigeholding@bigeholding.hu
Telefón+36 42 438 100
Fax+36 42 438 101
Webová stránkawww.nzrt-trade.com

 

Kontakt na Genezis Trade SK-CZ s.r.o. 
Adresa
Námestie Mládeže 117/27, 932 01 Veľký Meder.
Slovensko
Výkonný riaditeľVégh György
E-mailgenezis@genezistradesk.sk
Telefón(+42)131-550-1763
Fax(+42)131-550-1330
Webová stránkahttpshttps://www.genezistradesk.sk/www.genezispartner.sk

 

Kontakt na Genezis Trade d.o.o.
Adresa24000 Subotica, Matie Corvina 15.
Srbsko
Výkonný riaditeľBicskei Ákos
E-mailoffice@genezistrade.rs
Telefón(+381) 246-70-140
Fax(+381) 246-70-141
Webová stránkawww.genezispartner.rs

 

S.C. Kontakt na Genezis Trade Romania s.r.l
Adresa440011 Satu Mare, Str. Al. I. Cuza nr. 2.
Rumunsko
Výkonný riaditeľSzabó László
E-mailchemicalimpex@genezispartner.ro
Telefón(+40)261-768-245
Fax(+40)261-768-345
Webová stránkawww.genezispartner.ro

 

Kontakt na Genezis Trade Germany GmbH
Adresa80687 München, Elsenheimerstr 7
Nemecko
Obchodný zástupca (predaj hnojív)Richard Fegyver
E-mailrichard.fegyver@genezistrade.de
Telefón+49 173 5709392
Fax(+49) 871-52810
Webová stránkawww.genezispartner.de

 

Kontakt na Genezis Trade Poland Sp. z o.o.
Adresa43-300 Bielsko-Biala Ul. Bronisław Czecha 7
Poľsko
Výkonný riaditeľ, obchodný zástupcaJaroslaw Urzedowski
E-mailjaroslaw.urzedowski@genezistrade.pl
Telefón(+48) 665 620 650
Fax(+48) 731 603 600
Webová stránkawww.nitrogenpolska.pl

 

Kontakt na Nitropet Italia s.r.l.
Adresa39100 Bolzano, Via Galvani nr 21.
Taliansko
Výkonný riaditeľGiorgio Freschi
E-mailgiorgio.freschi@genezispartner.it
Telefón+39 3339593220
Fax(+49) 871-52810

 

Kontakt na Genezis Trade Croatia d.o.o.
Adresa31000 Osijek ulica Hrvatske Republike 14.
Chorvátsko
Výkonný riaditeľDomagoj Petričević
E-maildomagoj.petricevic@genezispartner.hr
Telefón+385 99 800 6716
Fax+385 31 328 883
Webová stránkawww.genezispartner.hr

 

Kontakt na Genezis Trade Bulgaria EOOD
Adresa
BG-1517, Sofia, Suha Reka, bl. 120, ent. B, fl. 6, apt. 68
Bulharsko
Výkonný riaditeľStanislav Stefanov
E-mailoffice@nitropet.bg
Telefón+359 887937888
Webová stránkawww.genezispartner.bg

 

Genezis Trade Austria
Adresa
A-1110 Wien, 
Simmeringer Hauptstraße 24.
Rakúsko
Výkonný riaditeľThomas Schragl
E-mailthomas.schragl@genezistrade.at
Telefón+43 664 468 0304
Fax-
Webová stránkawww.genezispartner.at