Aj Genesis mal zastúpenie na 40. ročníku AGROmashEXPO

2022. February 18., Friday

Aj Genesis mal zastúpenie na 40. ročníku AGROmashEXPO!

Tohtoročná medzinárodná výstava poľnohospodárstva a poľnohospodárskej techniky AGROmashEXPO sa tentoraz konala v dňoch 26. – 29. januára 2022 v obnovenom kongresovom centre HUNGEXPO Budapešť. Rovnako ako po minulé roky, aj tento rok sme sa ako vystavovatelia zúčastnili na tomto medzinárodne uznávanom veľtrhu, kde sa záujemcovia mohli počas štyroch dní zoznámiť s najnovšími poľnohospodárskymi strojmi a službami, vstupnými materiálmi, ako aj ocenenými produktmi a technickými novinkami.

Na odbornom podujatí s 350 vystavovateľmi z 18 krajín mohli poľnohospodári a výrobcovia spoznať špičkové produkty z odvetvia poľnohospodárskych strojov, nahliadnuť do nových smerov technologického rozvoja a dozvedieť sa o možnostiach dodávok poľnohospodárskych strojov.

Je pre nás mimoriadnym potešením a cťou, že jedným z najpozoruhodnejších stánkov 40. ročníka AGROmashEXPO bol práve stánok Genesis. Výstavné miesto s rozlohou 450 metrov štvorcových, ktoré sa vyznačovalo jedinečnými technickými riešeniami, a ktoré sme zdieľali s ďalším spoluvystavovateľom, získalo ocenenie „Najkrajší stánok“ v kategórii „Veľký stánok Hungexpo“.

Špeciálnou atrakciou nášho stánku bola obrovská socha Pétisó „Big-Bag“, ktorú pre túto významnú príležitosť pripravil sochár Áron Mikus. Naše najvýznamnejšie hnojivá (vrátane Pétisó, Pétisó+S, Pétimészsó, NPK 8-16-24 a Karbamid) sme prezentovali v priehľadných plexisklových stĺpoch, ktoré mali nielen ilustračnú, ale aj dizajnovú funkciu.

Nezabudli sme ani na našu továreň „Nitrogénművek“, ktorá v roku 2021 oslávila 90 rokov: takmer storočnú históriu priemyselného zariadenia s dlhou históriou sme si pripomenuli na obrích LED projektoroch pomocou archívnych fotografií a krátkych filmov. Uskutočnili sme aj „prezentáciu produktov“ na projektore: záujemcovia si mohli pozrieť krátky film o semenách jesenných obilnín.

Aj keď tento rok bolo na výstave kvôli pandémii Covid-19 menej návštevníkov, náš stánok sa tešil vysokej návštevnosti a obľube. Počas podujatia sme mali možnosť osobne sa stretnúť a porozprávať s mnohými partnermi a mnohým záujemcom sme mohli poskytnúť užitočné rady.

Ďakujeme všetkým našim milým partnerom za účasť a dúfame, že sa o rok opäť uvidíme!